• Zavolejte nám
    +420 770 111 444
  • Nerudova 1319/5
    664 51 Šlapanice
  • Po - Pá
    07.00 až 16.00

Úkolem každé klimatizace je úprava vzduchu na požadované parametry. Problémem z hygienického hlediska uživatelů bytů nebo jiných prostorů bývá zejména nedostatečné větrání, neúčinné odsávání prachu a jiných škodlivin atd. Klimatizační zařízení tyto problémy odstraňuje.

Laicky řečeno, pracuje tepelné čerpadlo na stejném principu jako chladnička. Ta odebírá teplo potravinám - chladí - a v zadní části lednice - topí. Stejně pracuje tepelné čerpadlo, ale obráceně a s mnohem větším výkonem. Odebírá teplo vodě, vzduchu nebo zemi, a pomocí radiátorů nebo podlahového vytápění topí.

V oblasti chlazení Vám poskytneme kompletní zákaznický servis. Zahrnuje návrh, projekci a dodávku, včetně montáže chladicího zařízení. Už od prvních kroků realizace zakázky klademe důraz na nízké provozní náklady a ekologickou šetrnost celého chladicího systému.

Vzduchotechnika se netýká pouze velkých budov, ale postupně proniká i do českých domácností. Tvoří nezbytnou součást krytých bazénů a domácích saun, toalet, koupelen i kuchyní. Např. v krytých bazénech zajišťuje vytápění a odvod vlhkosti, čímž chrání prostředí před vznikem nežádoucích plísní. V panelových domech najdou své využití kvalitní digestoře. Máme-li v bytě nebo na chatě krb, můžeme využít vzduchotechnické potrubí pro rozvod horkého vzduchu do horních pater.

Style Switcher
Layout Style
Predefined Colors
Background Image